Kulturní informační server moonprojects.cz

PROMOTION

Od roku 2003 se moonprojects.cz věnuje realizaci hudebních akcí, zde naleznete podrobnější informace. Máte-li zájem o spolupráci v oblasti promotion napište nám na: info@moonprojects.cz

SHOOTING RANGE 2013

SHOOTING RANGE - Open air festival
Pátek 26.7.2013
Vrchlabí – „Kačák“
Start: 17 h
Konec: za svítání
bezplatné parkování
Kvalitní sound
Vstup : ZADARMO
Info: www.moonprojects.cz
Djs: Kaisersoze,
Cool,
Reiki,
Moon,
Andrew Sheer Live

Pátý ročník podkrkonošského festivalu Shooting Range láká na dvě legendy a vstup zadarmo.
V pátek 26.7. se opět sejdeme na dalším ročníku festivalu Shooting range, tentokrát ne na fotbalovém stadionu, jako tomu bylo v posledních letech , ale na koupališti „ Kačák“ ve Vrchlabí. Další změnou bude jen jedna stage věnovaná rovným beatům, k slyšení bude jak house music, tech-house, tak i techno. A třetí, tou poslední změnou bude, že celá akce je ZADARMO.
Letošní ročník jsme se rozhodli udělat festival o jedné velké pohodě, máme tady koupaliště a koupání k létu patří. K tomu party pod širým nebem a když spojíme tyhle dvě věci, myslím, že je zaděláno na skvělou páteční prázdninovou noc. O to víc, když vám budou hrát dj´s, jako Kaisersoze, Cool, Reiki, Moon či Andrew Sheer.
Tento odstavec bych rád věnoval k představení učinkujících. Takže přátelé, bezesporu tou nejvetší lahůdkou bude set dj, který se neodmysliteně zapsal do našich myslí: KAISERSOZE - výrazné jméno naší techno scény - člověk, který organizoval mnoho parties, psal recenze pro hudební časopisy, weby, rezidentoval halovce Orion Hall, Overthere v Radosti atd atd. Klasické techno, propracované mixy a hudební příběhy - to je on… mohl bych o Jirkovi ( Kaisersoze) psát dál a dál a nakonec by z toho byla slohová práce, kterou byste četli několik dní.Věřte, že kromě kvalitního dj, za námi přijede i fajn člověk, se kterým se opět rádi setkáme a dáme nějaký ten drink.
Tak to bychom měli jednu legendu, ten druhý je tou největší legendou podkrkonošské scény, známe ho všichni z dr.Maxe a spousty let hrál na Lesance v Janských Lázní a nejenom tam… Radek – dj COOL je blázen do muziky a když má možnost, přijme pozvání a vybalí všechny ty pecky co se u něj naakumulujou za ten rok a předvede skvělý hudební zážitek. ANDREW SHEER, ano je to přesně on, co hrával s Pooda djs, dříve na gramcích, dnes ale live set! Ondra nám slíbil kvalitní live set, který bude směřovat někam mezi trance a techno, takže spousta energie a tanečních beatů, které vás jistě skvěle naladí na celý večer… REIKI, vždy když píšu tiskovku a zastavím se u tohoto jména. Vím, že můžu psát o dj, který se prezentuje skvělým technem a věřím že i tentokrát nás bude Jirka dobře bavit.. MOON, tři gramce a závěr festivalu = pěkná show ?
I letos je naší podporou nový Skateshop Acid-house v Trutnově, který o sobe píše: "Jsme skateshop nejen pro mladé, prodáváme značkové oblečení, obuv, batohy a další doplňky nejen pro sport a volný čas, ale pro všechny věkové skupiny. Pánské, Dámské i Dětské. Mezi hlavní značky patří: DC Shoes, Fox, Funstorm, Horsefeathers, Vans, Osiris, atd." Máme kamennou nově otevřenou prodejnu v Trutnově na adrese Bulharská 65 i on-line e-s.
Pár slov na závěr. Budeme rádi, když opět přijdete na festival Shooting Range. Rádi vás uvidíme, dj´s se těší a připravují skvělé hudební zážitky, které se neopakují ? Skvělá atmosféra festivalu Shooting Range, kterou jsme zažili v minulých ročnících, se určitě bude opakovat i na novém místě - koupaliště „Kačák“ ve Vrchlabí. Akce se uskuteční za každého počasí, prostor je zastřešený. Tímto Vás srdečně zveme na jediný podkrkonošský festival věnovaný elektronické muzice. Těšíme se na Vás Reiki & Moon
moonprojects.cz | © 2007 RPDESIGN