Kulturní informační server moonprojects.cz

NOVINKY

HERBALISER V PRAZE VYSTOUPÍ SPOLEČNĚ S KANAĎANEM GHETTOSOCKS

Ghettosocks (nebo jen Socks) je hip hopový producent a MC nominovaný na prestižní cenu JUNO . Narodil se v kanadské Ottawě a nyní žije v Halifaxu v Nova Scotia. Během krátké doby se stal populárním umělcem nejen v Kanadě, ale i v Evropě, USA, Austrálii a Japonsku. Jeho neortodoxní styl skládání, energické koncerty a free-stylové schopnosti ho zařadily mezi elitu hip hopu z Halifaxu. Předskakoval umělcům jako např. The Pharcyde, Nas, Afrika Bambaataa, Special Ed, The Gza, The Beatnuts, The Herbaliser, El da Sensei and The Returners a Kool Herc.
Socks je ovlivněn devadesátkovým hip hopem - tzv. Golden Era Hip Hop. Produkoval si a vydal své první album Get Some Friends v roce 2006. V roce 2007 vydal I Can Make Your Dog Famous Mixtape s DJ Jorunem Bombayem. Socksova nejnovější nahrávka Treat of the Day, získala v roce 2011 nominaci JUNO za Rapovou nahrávku roku a Socks získal cenu 2011 ECMA Rap Single of the Year Award za  Don't Turn Around featuring Edgar Allen Floe.

Nyní ho můžete vidět v Praze při jeho společném vystoupení s The Herbaliser. Koncert se uskuteční 12.12.2012 v Lucerna Music Baru. Klub bude otevřen od 20:00.

Vstupenky v sítích Ticketpro, Ticketstrem, Ticketportal a Eventim za 490,- Kč + poplatky, a v Lucerna Music Baru (bez poplatku). V den koncertu na místě za 590,- Kč.

Vstupenky jsou k dispozici také online přímo na klubových stránkách ZDE anebo na Facebooku ZDE
moonprojects.cz | © 2007 rpdesign.cz