Kulturní informační server moonprojects.cz

NOVINKY

NEJVĚTŠÍ SEVEROČESKÁ PARTY AQUAPHONIC 2012 PŘEDSTAVUJE PROGRAM

Ani letos nepřijdete v období mezi vánočními svátky a Silvestrem
o „sváteční“ dávku toho nejlepšího z české i světové elektronické hudby. Největší taneční party v severních Čechách proběhne v pátek 28. prosince ve stylových prostorách moderního Kulturního centra 101010 v Liberci Vratislavicích. Hosty 11. ročníku tohoto tradičního povánočního mejdanu budou DJ a producent PHNTM (USA), Chris Sadler, Ladida, Forbidden Society, Akira a řada dalších interpretů na třech scénách.

Oproti loňskému roku se AQUAPHONIC rozroste na celkem tři stylově odlišné hudební scény patřící stylům techno, tech-house, minimal, deep house a drum and bass. Zahraničním hostem bude americký DJ a producent PHNTM. Jednoznačně ho poznáte podle bílé masky, bez níž nikdy nevstoupí na podium. Svou identitu si striktně hlídá, protože prý chce, aby lidé vnímali předně hudbu, kterou hraje a nikoliv jeho tvář. Neméně originální je i jeho výběr skladeb v jeho setu, kterým plní kluby a festivaly po celém světě. Tajemná tvář, precizní mixy a energická hudba je to totiž přesně to, co na PHNTM jeho fanoušci milují. Vlastní label Neptuun City hudebně zaměřený na styl, který sám PHNTM charakterizuje jako Tech-Funk, tedy směsici techy-beatů a funky-basslines. Ze známých jmen zde vydal skladby např. Phunk Investigation, Tomy DeClerque, WhiteNoize, TJR, Elay Lazutkin a dalších. Zajímavé je také to, že jediný Čech, který zde pravidelně vydává, je DJ Pompeiy – jeden z interpretů letošního AQUAPHONICU. Sám PHNTM však vydává své skladby na předních světových labelech, jako jsou TOOLROOM REC. nebo Umekův label 1605, se kterým spolupracuje také na hudební produkci.
Odkaz ZDE
Odkaz ZDE

Dalšími hosty letošního ročníku AQUAPHONICU budou DJ Chris Sadler, DJka Ladida, DJ Džejár, djské duo TGT & Zdeněk Malich, DJ Miquel, DJ Pompeiy, AndrewJ & Sanny, 2TAKT a další.

Forbidden Society poprvé v Liberci

Milovníky ostrého drum and bassu jistě potěšíme zprávou, že své vystoupení potvrdil DJ a producent Forbidden Society, který v Liberci vystoupí vůbec poprvé! Z dalších d´n´b interpretů to bude dle ankety Drum and Bass Awards 2011 nejoblíbenější dj AKIRA, dále partička WAB project, rezidentka AQUAPHONICu Katcha, djské duo Tactical a Okan či DJ Mint.

 

3 stage:
Main stage: PHNTM (USA), LADIDA, CHRIS SADLER, MIQUEL, ROGER VENZENT, TGT & ZDENEK MALICH, POMPEIY
Drum and Bass stage: FORBIDDEN SOCIETY, AKIRA, KATCHA, WAB PROJECT, MINT, TACTICAL & OKAN
Minimal/deep house: DŽEJÁR, 2TAKT, ANDREWJ & SANNY, MILO, WAXWORK, SHARK8

Vstupenky
Vstupenky koupíte v předprodeji za 220 Kč v síti TICKETSTREAM včetně cestovních kanceláří ČEDOK, FIRO-tour, knihkupectví KANZELSBERGER a síti prodejen BONTONLAND. Na tuto akci můžete zakoupit E-TICKET, který si zaplatíte a ihned vytisknete z pohodlí svého domova! ZDE

Vstupenky na místě budou za 259 Kč (se slevovým poukazem z warm up parties 219 Kč). Nejlevnější vstupenky zakoupíte na warm up parties za 200 Kč.

AQUAPHONIC WARM UP PARTIES nabídnou nejlevnější vstupenky

Pokud se již nemůžete dočkat, než vypukne letošní AQUAPHONIC, můžete se na jeho atmosféru naladit spolu s některými jeho interprety na těchto oficiálních AQUAPHONIC WARM UP PARTIES. Na akcích uslyšíte nejen AQUAPHONIC djs, ale můžete zde zakoupit i nejlevnější vstupenky na AQUAPHONIC či získat poukázku na 40 Kč slevu na akci.

07. 12.  - AQUAPHONIC WARM UP, Experiment Liberec: Miquel, TGT, Shark8
08. 12. – Drum´n´bass night AQUAPHONIC WARM UP party, Music bar Prdel, Česká Lípa: Katcha, Tactical
14. 12. - Garage Clubbin' - AQUAPHONIC WARM UP, Garáž klub Turnov: Chris Sadler, TGT, Milo

Pro aktuální novinky sledujte: ZDE

moonprojects.cz | © 2007 rpdesign.cz